ANGAJĂRI

MANIPULANT MARFĂ

S.C. „B.A.D.” S.A. cauta manipulant marfa pentru depozitul din Suceava.

Tip job: full time

Cerinţe:

- Capacitate de munca in echipa
- Seriozitate si punctualitate
- Fara cazier
- Autorizatia de utilizare motostivuitor costituie un avantaj.

Beneficii:

+ Salariu atractiv, negociabil
+ Bonuri de masa
+ Colectiv unit si mediu de munca placut
+ Posibilitatea de perfectionare profesionala.

OPERATOR CALCULATOR

S.C. „B.A.D.” S.A. cauta operator calculator PC pentru depozitul din Suceava.

Cerinţe:

- Studii medii
- Cunostinte operare PC
- Abilitati foarte bune de comunicare
- Experienta pe un job similar poate fi un avantaj.

Descrierea jobului:

- Procesarea facturilor pentru clienti
- Introducerea datelor in aplicatiile specifice
- Verificarea stocurilor si a preturilor.

Beneficii:

Program de lucru:

Luni - Vineri 07:30-15:30

In cazul in care te-am convins asteptam CV-ul tau pe adresa de e-mail office@badsuceava.ro

Mai multe informatii la telefon 0742 063 687 intre orele 9-15.

ANGAJĂRI